InstaBIZ

Rudina Magjistari i shpreh dashurinë Xhavit Bajramit në Facebook


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 06:51 - 06/10/15 |
root

Dashuria e tyre ka nisur në rrjetet sociale (Facebook) dhe pikërisht aty, moderatorja Rudina Magjistari i thotë të dashurit të saj, Xhavit Bajrami se sa e do. Rudina ka postuar një foto në profilin e tij, ku i shkruan “Të dua”. I menjëhershëm ka qenë edhe komenti ish kampionit të kick boks, ku i thotë moderatores simpatike “zemra ime”. Moderatorja e “Takimit të Pasdites” në Klan, Rudina Magjistari është aktualisht shtatzënë dhe në pritje të një vogëlusheje. Në ekran do të rikthehet në muajin shkurt.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas