InstaBIZ

Rudina Magjistari dhe shëtitjet e para me Mian


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:02 - 27/11/15 |
root

Kjo është fotoja e parë që moderatorja Rudina Magjistari, poston me vajzën e saj, Mian.Ja tek e shohim shumë të lumtur, teksa e shëtit të voglën nga Kodrat e Liqenit.

“Shëtitja e parë e Mias me karrocë”, shkruan Rudina në këtë foto që ka postuar në rrjetet sociale.

E veshur sportive, Rudina duket se është kthyer menjëherë në formë të shkëlqyer fizike. Në janar pritet të rikthehet pësëri në Tv Klan me programin e saj, “Takimi i Pasdites”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas