InstaBIZ

Rudina Dembeci largohet nga Al Pazar, sherr me Agron Llakaj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:43 - 05/09/15 |
root

Rudina Dembeci një nga aktoret simpatike të “Al Pazar” në Vizion Plus, nuk do të interpretojë më në këtë show humoristik. Shkak është bërë një debat i fortë që ajo ka patur me producentin dhe moderatorin, Agron Llakaj. Nuk dihen ende arsyet e këtij debati, por burime pranë dy aktorëve thonë se sherri ka qenë me shumë tone të larta, saqë Rudina ka vendosur të largohet përfundimisht nga puna. Megjithatë “Ajen” simpatike do ta shohim këtë vit si konkurente në spektaklin, “Dancing with the Stars”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas