-Jetë dhe Stil

Rrëzohet një aeroplan në Angli,dyshohet për të vdekurBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:59 - 30/04/16 |
b.f

Mësohet se një aeroplan është rrëzuar sot në mëngjes në Yorkshire të Anglisë.

Sipas policisë dy njerëz kanë qenë në bord të aeroplanit i cili u rrëzua këtë të shtunë në mëngjes. Zëvendësi i policisë në Yorkshire ka bërë me dije se shërbimet emergjente janë të pranishme në vendngjarje.

“Një numër i madh thirrjesh telefonike ka ardhur nga publiku rreth orës 10:40, mëngjesin e 30 prillit”, ka pranuar policia.

“Mendohet se dy veta në bord kanë gjetur vdekjen”, përfundoi zëvendësi i policisë./Opinion.al

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas