Aktualitet

Rrëshqitje dherash, bllokohet rruga Elbasan-Librazhd


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:09 - 01/04/22 |
Opi Nion

Shqipëria është përfshirë nga moti i keq i cili ka shkaktuar probleme në disa zona të vendit.

Për shkak të reshjeve të shumta, në aksin rrugor Elbasan-Librazhd ka patur rrëshqitje dherash.

Deri më tani autoritet ende nuk kanë marrë masa për të larguar masivin e dheut që ka bllokuar qarkullimin e automjeteve.

Rrëshqitje dheu janë paraqitur dhe në disa zona të tjera të vendit./Opinion.al

Pas