Kronikë

Rrëmbyen dhe dhunuan 16-vjeçarin në Durrës, në pranga 3 persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:32 - 09/03/20 |
el ida

Dy laçjanë dhe një lezhjan janë arrestuar për rrëmbimin dhe dhunimin e një të mituri në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 16 të qytetit bregdetar, ku 3 të rriturit e kanë futur me forcë në makinë 16-vjeçarin, kanë ushtruar dhunë ndaj tij dhe më pas e kanë lënë të lirë.

Një nga autorët e dyshuar të kësaj ngjarjeje, 32-vjeçari F. D. me banim në Lezhë është person me precedent penal. Ai ishte person në kërkim pasi gjykata e Lezhës e kishte dënuar me një vit burg për futje dhe mbajtje të sendeve të ndaluara në burg./Opinion.al

Pas