InstaBIZ

Roza Vs Robert Aliaj: Jam origjinale po ti s’më njeh


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:08 - 19/10/15 |
root

Vetëm pak orë përpara fillimit të natës së pestë të spektaklit “Dance With Me”, ka ardhur edhe një replikë e fortë nga Roza Lati për Robert Alinë. Berti e këshillon shpesh Rozën në prova të jetë sa më origjinale dhe mos të sillet si fëmijë, por mesa duket Roza nuk i ka pritur mirë kritikat e tij. Roza ka publikuar në rrjetet sociale një mesazh, që një prej mikeshave të saj i ka dërguar në formë mbështetjeje morale duke e ka shoqëruar edhe me një status ku shkruan se:

12106912_10206492309358834_1381990632313736881_n

“Kete sms ne facebook ma ka cuar kolegia ime nga Agon Channel me te cilen kam punuar dy vjet… Qe me njeh mire dmth… Dhe kete sms ta publikoj ty @robertdragot qe me thua ne skenen e Dance Ëith Me “S’lexohesh dot, nuk je origjinale, nuk je vetevetja”! Robert please! Google pak punet e mia! Emisionet e mia! Njihu me mua pertej manikyrit shumengjyresh te thonjve te tu! Kaq kisha! Shihemi sonte bashke ne 20:00 @ KLAN TV!”, shkruan Roza në statusin e saj. A do ta vazhdojnë debatin gjatë spektaklit, kjo mbetet për tu parë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas