InstaBIZ

Roza Lati dhe Fero puthen sërish në buzë para të gjithëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:48 - 22/10/18 |
b.f

Roza Lati njihet si një ndër personazhet më pa komplekse të showbizit dhe që gjithmonë i thotë gjërat troç. Kjo gjë e bën atë akoma më interesante dhe të dashur për publikun. Roza di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen si me ato që thotë dhe me fotot provokuese që poston në rrjete social, shrkuan intv.al. Së fundmi ajo kishte të ftuar në studion e emisionit “Why Not” reperin e famshëm nga Kosova, Fero.

Reperi dhe moderatorja pak muaj më parëu bënë pjesë e lajmeve rozë duke shkruar sikur mund tëkishin diçka dhe kjo falë një videoje ku një fans komentoi në “live video-n” e Rozës në Insta dhe ajo ia ktheu se nuk është e vërtetë. Mirëpo për t’ua bërë qejfin njerëzve herën e kaluar kur Fero ishte i ftuar te Roza, ata dhuruan një puthje në buzë por si duket kjo gjë ndodhi sërish mbrëmjen e të djelës në studion e emisionit, siç mund ta shihni edhe në foton mëposhtë.

Pas