Sport

Ronaldo i “vjedh” të dashurën Blerim XhemailitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:16 - 31/08/15 |
root

Ylli i futbollit portugez, Cristiano Ronaldo duket se ka rigjetur përsëri dashurinë. Pas ndarjes nga supermodelja Irina Shayk, Ronaldo thuhet se ka tashmë në krah, modelen Alessia Tedeschi. Bukuroshja italiane ka qenë në qendër të mediave rozë dhe është përfolur për një lidhje me futbollistin shqiptaro-maqedonas, Blerim Xhemaili.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas