InstaBIZ

Ronaldo feston 36-vjetorin, Georgina publikon foto bashkë me urimin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:36 - 06/02/21 |
el ida

Christiano Ronaldo ka festuar të premten 36-vjetorin e lindjes, ndërsa partnerja e tij Georgina nuk ka hezituar ta ndajë urimin e saj në rrjetet sociale.

Ajo ka ndarë në instagram disa foto të realizuara në periferitë malore të Torinos bashkë me urimin: “Le të arrijmë pleqërinë me të njëjtin mendim si sot. Ditë të lumtur, jetë të lumtur dashuria ime. Zoti të vazhdojë të sjellë dashuri, shëndet dhe bekime në jetën tonë”./Opinion.al

 

Pas