Aktualitet

Rojet private kyçin dyert, studentët këndojnë njëzëri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:18 - 13/01/19 |
b.f

Studentët vijojnë të mbeten të ngujuar brenda fakulteteve, ku kanë shprehur dhe shqetësimet e tyre, pasi thonë se nuk janë lejuar që të marrin ushqime.

Sipas tyre, rojet private kanë mbyllur derën dhe nuk i lejojnë studentët të dalin dhe as të marrin ushqime.

Nga videot e publikuara në rrjetet sociale brenda mjediseve të fakulteteve, vihet re që studentët janë të mbuluar me batanije dhe këndojnë këngë të ndryshme.

 

Pas