InstaBIZ

Robert Berisha: Nga Nora vetëm vdekja më ndan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:12 - 10/11/15 |
root

Po qarkullon rëndom në mediat kosovare se mes çiftit kosovar Nora dhe Roberti, ka një krizë martesore. Por këtë lajm e ka hedhur poshtë këtë gjë e ka konfirmuar për Tribuna vetë Roberti i cili e ka mohuar këtë lajm.“Nuk është e vërtetë, veç vdekja na ndan neve” ka thënë ai.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas