InstaBIZ

Robert Berisha dedikim special për Norën dhe Renee


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:01 - 13/10/15 |
root

Çifti Robert Berisha dhe Nora Istrefi u përfolën për një ndarje të mundshme, por kjo nuk është aspak e vërtetë. Pas pushimeve në Turqi, Roberti nuk rresht së surprizuari Norën. Sot në mëngjes ai ka bërë një dedikim për vajzën e tij Renee dhe bashkëshorten e tij.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas