InstaBIZ

Robert Aliaj: Albërie mos fol pas krahëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:11 - 06/10/15 |
root

Anëtari i jurisë së “Dance With Me”, Robert Aliaj dhe konkurrentja Albërie Hadërgjonaj kanë sulmuar njëri- tjetrin, gjatë spektaklit të ditës së djeshme. Aliaj u shpreh se nuk mund t’i jepte pikë, pasi këngëtarja ka folur pas krahëve në një emision televiziv. “Do kisha dhënë më shumë se pesë pikë nëse Albëria nuk do të fliste pas kurrizit tim”, tha Roberti ndërsa këngëtarja kosovare iu përgjigj,”si mund të mos flas për një karamele pa ambalazh si koka jote”. Spektakli kaloi në rrjedhën e tij normale, por përsëri jemi kuriozë të dimë se çfarë ka thënë Albëria për Robertin.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas