InstaBIZ

Rob Kardashian kërkon ndihmën e mamit për tu lidhur me Selena Gomez


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:37 - 02/10/15 |
root

Rob Kardashian tashmë i ka vënë vetes një qëllim, do të fitojë dashurinë e këngëtares Selena Gomez. Sipas “Hollywood Life”, 28-vjeçari i ka kërkuar nënës së tij, e cila është shoqe e ngushtë me këngëtaren, që të gjejë një mënyrë që ai dhe Selena të nisin një romancë bashkë, pasi ai është i fiksuar pas saj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas