Aktualitet

Rita Ora uron 28 Nëntorin me foton nga koncerti në TiranëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:07 - 28/11/22 |
Opi Nion

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora iu është bashkuar urimeve për 28 nëntorin.

Rita Ora ka postuar në InstaStory një foto nga performanca e saj e fundit e mbajtur në Shqipëri gjatë shtatorit të këtij viti teksa shihet e veshur kuq e zi në skenë.

Ndërkohë, foton e saj, artisja e shoqëron me mbishkrimin “ Gëzuar ditën e flamurit Shqipëri”.

110-vjetori i pavarësisë së vendit tonë është përkujtuar nga Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, si dhe nga politikanë dhe diplomatë të huaj./Opinion.al

 

Pas