InstaBIZ

Rita Ora tregon për marrëdhënien me Liam Payne


               Publikuar në : 18:53 - 21/05/19 |
xhu lia

Pak muaj më parë këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora i ka dhënë fund lidhjes së saj me aktorin Andrew Garfield.

Për shkak se është fotografuar në një darkë ditët e fundit me këngëtarin Liam Payne, mediat kanë aluduar se ata kanë nisur një lidhje bashkë.

Por duket se më në fund ajo ka vendosur të shprehet në media rreth kësaj lidhje duke thënë për “The Sun”:

“E kam pasur të vështirë të krijoj një lidhje me dikë. Kjo konfirmon se nuk është koha e duhur. Unë lidhem me çdo mashkull që shfaqem në publik. Por që të tregohem e sinqertë me ju, tani marrëdhëniet nuk janë prioriteti im. Megjithatë nuk dua të vonohem dhe shumë, sepse në të ardhmen dua të kem një familje të madhe. Nuk është diçka e zakonshme të shohësh një djalë dhe një vajzë si shokë të ngushtë dhe është e pazakontë që dy personazhe të njohur të jenë bashkë gjithë kohës dhe të mos jenë të lidhur”, ka thënë këngëtarja.

Ajo ka shtuar se e di që në media përflitet për një lidhje mes saj dhe Payne, por e ka mohuar duke thënë se janë vetëm miq të mirë./Opinion.al/

 

 

 

Pas