InstaBIZ

Rita Ora skena seksi në tapet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:18 - 03/11/15 |
root

https://instagram.com/p/9lyZmPRs5g/?taken-by=ritaora

Ka marrë një lajm shumë të mirë andaj dhe pa postuar një video seksi dhe provokuese në tapet. Rita Ora duket shumë seksi e shtrirë në tapet, teksa flet në telefon me një nga mikeshat e saj. Jo më kot ajo është zgjehur si imazhi i të brendshmeve “Tezenis”, pasi format e saj fizike janë shumë seksi.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas