InstaBIZ

Rita Ora pa sytjena për The Voice of Germany !


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:22 - 14/09/17 |
b.f

Rita Ora së fundmi po qëndron në Berlin të Gjermanisë dhe kjo nuk është rastësi. Superylli shqiptar që me muzikë, e më shumë me revista dhe emisione televizive po lë gjurmë në shoubizin botëror – aktualisht po qëndron në Gjermani.

Rita po qëndron në Berlin ku u mendua se ka ndonjë angazhim me mediat atje. Por, ajo duket se po mendon që të jetë pjesë e The Voice of Germany.

Ajo ka publikuar një foto me këmishë ku shfaqet joshëse pa sutjena.  Me këtë ajo ka paralajmëruar angazhimin e ri në The Voice of Germany.

“Berlin, faleminderit The Voice of Germany. Rrini të kyçur”, ka shkruar Rita. Së fundmi bukuroshja nga Prishtina ka punuar me Ed Sheeran në atë që besohet se do të jetë albumi i saj i dytë

 

 

#LonelyTogether @avicii ft. ME video coming SOON!!!!!

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on


Pas