InstaBIZ

Rita Ora në një marrëdhënie treshe, puthje dhe me aktoren


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:28 - 24/05/21 |
Opi Nion

Disa foto të publikuar në media ka bëtë që këngëtarja Rita Ora të përflitet se është në një marrëdhënië treshe me regjisorin Taika Waititi dhe aktoren Tessa Thomspon.

Këngëtarja me origjinë nga Kosova shfaqet duke u përqafuar dhe puthur me regjisorin dhe aktoren në Sidnei, Australi.

Rita Ora tashmë e ka pranuar se është biseksuale  ndërsa aktorja Tessa Thompson ka bërë të ditur se tërhiqet seksualisht nga meshkujt dhe femrat.

Lajmet për lidhjen e Rita Orës me komedianin Taika Waititi nisën pak kohë më parë. “People” raportoi se 45-vjeçari dhe 30-vjeçarja janë bashkë dhe po në Sydnei, aty ku këngëtarja shqiptare ndodhet për xhirimet e The Voice Australia.

 

Pas