InstaBIZ

Rita Ora në një marrëdhënie të re


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:09 - 27/11/15 |
root

Thuhet se Rita Ora po shijon një marrëdhënie sekrete me reperin e “Freak of The Week”, Krept Johnson. Këngëtarja dhe Krept kanë disa kohë që njihen me njëri-tjetrin, madje kanë bashkëpunuar për këngën “Poison”.

Një burim është shprehur: “Rita po shijon jetën e saj si beqare por e sigurt që ka një tërheqje mes saj dhe Krept. Ata kanë kohë që e njohin njëri-tjetrin dhe shkojnë shumë mirë bashkë”.

rita11

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas