InstaBIZ

Rita Ora ndryshon look, i pret flokët shkurtBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:57 - 25/09/15 |
root

Këngëtarja me origjinë kosovare duket se këtë herë ka vendosur të eksperimentojë me pamjen e saj duke i prerë mjaft shkurt flokët. 24 vjeçarja Ora u shfaq me modelin e ri të flokëve  në eventin e organizuar nga  Rimmel London dhe duket shumë e mirë. Mesa duket ka në plan të nis një projekt të ri, andaj ka zgjedhur këtë look të ri.

Dare to bare: Keen to flaunt some skin, the Poison hit-maker looked typically alluring in an off-the-shoulder burgundy dress which featured caged cut-outs around the waist

New look: The singer has swapped her long glossy tresses for an edgy pixie crop which she unveiled to her huge social-media following on WednesdayNew look: The singer has swapped her long glossy tresses for an edgy pixie crop which she unveiled to her huge social-media following on Wednesday

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas