InstaBIZ

Rita Ora krah “fansit” të saj Jim Belushi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:34 - 29/08/15 |
root

Aktori i mirënjohur me origjinë shqiptare, Jim Belushi është fans i këngëtares, Rita Ora (e cila ka gjithashtu gjak shqiptari). Biondja simpatike ka nisur turin e saj koncertor dhe ndalesa e radhës ka qenë Los Angeles, ku është takuar edhe me Belushin. Në këtë fotografi që motra e saj, Elena Ora ka postuar në rrjetet sociale ata duken shumë entuziast teksa bisedojnë me njëri-tjetrit. “Legjenda shqiptare. Kudo që shkojmë shqiptarët janë kaq të mirë dhe na mbështesin. Ndihem shumë krenare”, shkruan motra e Rita Orës në profilin e saj në Facebook.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas