InstaBIZ

Rita Ora koncert në 6 Shtator në sheshin “Skënderbej”: E emocionuar për rikthiminBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:05 - 20/07/22 |
Opi Nion

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, do të zhvillojë më 6 shtator një koncert në Shqipëri.

Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtarja nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Instagram”.

Koncerti do të mbahet në sheshin “Skënderbej”, dhe hyrja do të jetë falas për të gjithë.

“Jam shumë e emocionuar dhe e nderuar që rikthehem në Tiranën time të dashur. Erion Veliaj më ftoi të performoj në një koncert, falas për të gjithë, për të festuar së bashku vitin e Tiranës – Kryeqyteti Europian i Rinisë! Në 6 Shtator, Sheshi Skënderbej”, shkruan Rita krahas postit të publikuar.

 

Pas