InstaBIZ

Rita Ora, gati për “50 hijet”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:12 - 29/04/16 |
root

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora e cila ka qenë shumë e përfolur kohët  fundit në media, i ka lenë pas thashethemet dhe është nisur për në Kanada, ku kanë nisur edhe xhirimet e filmit “50 hijet më të errëta”.

E veshur sport Rita Ora duket gati për luajtur rolin e Mia Gray. Në set shohim gjithashtu edhe aktoren kryesore, Dakota Johnson…

123

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas