InstaBIZ

Rita Ora dhe i dashuri i saj 46-vjeçar do fejohen?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:47 - 21/12/21 |
Opi Nion

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe i dashuri i saj 46-vjeçar, Taika Waititi do të ndërmarrin një tjetër hap në lidhjen e tyre.

Mediat britanike shkruajnë se  shpejt çifti Ora-Waititi do të fejohen shumë shpejt.

Këngëtarja 31-vjeçarja udhëtoi për në Australi me të dashurin 46-vjeçar gjatë muajit të kaluar dhe persona pranë tyre thonë se po shpresojnë që Rita të marrë një unazë fejese për Krishtlindje.

Rita dhe Taika janë shumë të dashuruar. Nga ajo që thotë Rita, ai është i vetmi për të. Disa njerëz mund ta shohin këtë si mjaft të shpejtë, por ata mezi kanë kaluar një ditë të ndarë që kur janë bashkuar”,-shkruan “The Sun”.

Ata u takuan për herë të parë në shkurt ndërsa Rita ishte në Australi për të filmuar një sezon të “The Voice”.

Pas