InstaBIZ

Riselda Sejdia nostalgjike për kohën kur kërcente mbi jaht


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:21 - 21/11/15 |
b.f

Riselda Sejdia është bashkëshortja e Ajdin Sejdisë, i famshëm për gropën e madhe në krah të Pallatit të Kulturës, që mbeti e tillë për vite të tëra. Riselda e cila ka 10 vite martuar me biznesmenin Sejdia, ka postuar në profilin e saj një video ku tregon për kohët ku ka qenë balerinë. Një video të cilën e sjell si një formë nostalgjie por kur gjithkush mund të shikojë se sa në formë ishte dhe mbetet edhe sot, edhe pse me bashkëshortin ka një diferencë prej 30 vitesh dhe siç thotë vetë në një intervistë ai (bashkëshorti) është aq i uritur sa bëjnë seks çdo ditë.

https://www.facebook.com/riselda.sejdija/videos/1699167847036056/

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas