Aktualitet

Rikthim online/ Fakulteti i Historisë dhe i Filologjisë njofton studentët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:36 - 03/01/21 |
Opi Nion

Fakulteti i Historisë dhe i Fililogjisë përmes një publikimi në rrjetin Facebook, ka njoftuar studentët se mësimi do të rinisë më 5 Janar, por sërish online.

Ndërkohë sikurse tashmë është bërë e ditur, për arsimin parauniversitar mësimi do të nisë më 11 Janar. Sikurse ka njoftuar më herët Ministria e Arsimit, për shkak të situatës Covid mësimi për këto cikle do të vijojë i alternuar në sistemin online dhe me frekuentim./Opinion.al

Pas