Aktualitet

“Rikthehet” Saimir Tahiri, çfarë poston në rrjetet sociale


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:52 - 21/02/21 |
Doriana Çepunaj

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, i cili tashmë prej kohësh është jashtë politikës, këtë të dielë ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një moment nga jeta e tij private. Ai është shfaqur me djalin e tij të madh Drinin, i cili sot mbush plot 10 vjeç.

Krahas fotos në natyrë dhe të rrethuar nga kecat, Tahiri shkruan: “U bere 10 vjeç Drin. 21.02.2021”. Ish-ministri vazhdimisht në rrjetet sociale ka ndarë momente me dy fëmijët e tij./Opinion.al

Pas