InstaBIZ

Rikthehet Rudina Magjistari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:30 - 03/11/15 |
root

Moderatorja e “Takimit të Pasdites” është bërë e nënë një vogëlusheje, të cilën e ka quajtur Mia. Lajmi u bë publik nga vet moderatorja nëpëmjet një statusi në Facebook. Por të gjithë janë kureshtarë të dinë se kur do ti rikthehet Rudina ekranit?!… Kjo gjë do të ndodh në fund të muajit janar. Ajo do ta rinis “Takimin e Pasdites” me një studio të re dhe me shumë rubrika të reja. Rudina Magjistari dhe Xhavit Bajrami u bënë prindër për herë në 29 tetor.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas