Aktualitet

Rikthehet aplikacioni Viber


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:59 - 27/11/15 |
b.f

Me siguri, një lajm i mirë për të gjithë. Rrjeti i mesazheve dhe thirrjeve pa pagesë “Viber” është kthyer në funksion.
“Viber” ishte ndërprerë për disa orë, mëngjesin e sotëm, shkak i disa problemeve teknike të cilat ende nuk janë bërë të ditura nga kompania.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas