Te Fundit

Rihanna kritikon Cardi B, e quan stilin e saj të të veshurit të shëmtuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:18 - 25/10/18 |
el ida

Reperja e njohur Cardi B ka lançuar këngën “Money” vetëm si audio. Si cover të këngës ajo ka përdorur një pozë të saj ku mban veshur vetëm një palë doreza të mbuluara me ar të “Christian Cowan”, dhe një kapele disi të çuditshme.

Kaq ka mjaftuar që kjo gjë të rrëmbente vëmendjen e Rihannës përsa i përket veshjes së reperes.

Një video e intervistës së Rihannës me kryeredaktorin e Vogue po qarkullon në internet. Rihanna i quan të njëtat palë doreza që mban të veshura reperja si “ Një gjë e shëmtuar ghetto-je”.

 

Pas