InstaBIZ

Rihanna flet për lidhjen me Jameel: Jam shumë e lumtur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:31 - 09/10/19 |
xhu lia

Këngëtarja nga ishujt Barbados Rihanna ka dhënë një intervistë për revistën “Vogue”,e cila do të publikohet në muajin nëntor.

Por sipas mediave të huaja në këtë intervistë ajo ka folur për herë të parë për lidhjen e saj me biznesmenin Hassan Jameel.

“Jam në një lidhje të qetë dhe ka shkuar çdo gjë shumë mirë, ndaj jam shumë e lumtur për këtë”,-ka thënë Rihanna.

Lidhja mes të dyve ka nisur në 2017-ën dhe ndonëse janë fotografuar dhe parë shpesh bashkë asnjëri prej tyre nuk e konfirmuar apo mohuar.

Mesa duket tashmë çifti nuk do të ketë më nevojë të ‘fshihet’ nga paparacët./Opinion.al/

Pas