InstaBIZ

Rihanna dhe Calvin Harris përsëri bashkëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:25 - 29/04/16 |
root

Ju kujtohet besoj mega hiti “ëe found love”, i këngëtares nga Barbados, Rihanna. Atë këngë e ka krijaur posaçërisht për RiRi-n, Dj i njohur Calvin Harris.

Por nga dyshja simpatike na vijnë lajme të mira. Ata do të bashkohen përsëri për të krijuar një tjetër hit, që pritet të lançohet për publikun në fillim të verës.

Për këtë bashkëpunim duket se është shprehur entuziaste edhe e dashura e Dj-të, Calvin Harris e cila është shprehur se ky do të jetë një super bashkëpunim.

What a tease! While the existence of the track was only revealed this week, Calvin's girlfriend Taylor Swift shared a photo as she headed to Coachella  two weeks ago with the single's artwork on her jacket

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas