Galeri

Rihanna “braktis” miliarderin për stilistin!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:35 - 11/07/17 |
b.f

Pak ditë më parë, fotot e saj pranë miliarderit saudit, Hassan Jammel, trashëgimtarin kompanisë gjigante të prodhimit të automjeteve, “Toyota”, bën xhiron e botës dhe komentet ishin të shumta.
Por tashmë Rihanna i është kthyer punës, por jo këngës. Ajo ka promovuar linjën e re të këpucëve të stilistit Manolo Blahnik, me të cilin është bashkëpunimi i tretë.
Dhe nëse ajo merr përsipër diçka me siguri suksesi është i garantuar.

 

Pas