Kryesore

Rezultati i zgjedhjeve/PD nis formularët dhe kërkon analizë në çdo degë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:57 - 20/06/21 |
Opi Nion

Edhe pse e ka konsideruar një masakër elektorale, Partia Demokratike ka vendosur me sa duket të ketë një analizë më të thelluar lidhur me rezultatin e zgjedhjeve të 25 Prillit.

Pas mbledhjes së kryesisë zhvilluar dy ditë më parë, në të gjitha degët e partisë në rrethe është dërguar ditën e djeshme një formular, mbi të cilin duket se do të mbështetet edhe analiza zgjedhore, që sipas këtij formulari do të konsiderojë faktorë të jashtëm dhe të brendshëm që ndikuan në rezultatin e mbërritur./Opinion.al

 

Pas