InstaBIZ

Rezarta Shkurta shton një tatuazh të veçantëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:22 - 02/09/15 |
root

Këngëtarja dhe fotografja, Rezarta Shkurta ka shtuar një tatuazh shumë të veçantë. Këtë herë nuk i është dashur të shkoj në një studio tatuazhesh, për të bërë këtë gjë por ka qenë vajza e saj e vogël, Hera ajo që ka menduar për këtë fakt. Hera ka zhgarravitur me laps këmbën e mami Rezit dhe ky tatto për Rezin është tejet i veçantë. Mesa duket Hera nga zhgarravinat në mure ka kaluar në trupin e nënës së saj dhe nuk është cudi që shumë shpejt edhe të avancoj.

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas