-Jetë dhe Stil

Resort mbi shkëmb i KaraibeveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:37 - 28/09/15 |
root

Po po, ka edhe resorte të ngritura mbi shkëmbinj, njëri prej tyre gjendet në Karaibe. Në të mund të shkohet vetëm me varkë ose helikopter, sepse ai është i rrethuar nga të gjitha anët me ujë. Në këtë resort mund të gjeni edhe plazhe private, por edhe tetë suita fantastike. Kush ka dëshirë të provojë sesi flihet mbi shkëmbinj, mund ta tentojë sepse do të mbetet shumë i kënaqur.

Arrive by helicopter or by boat, and enjoy incredible views of the turquoise ocean and stunning reef that surrounds the rock 

The resort is spread over four floor and boasts 15,000 square feet of bedroom and living space, including plenty of sunbathing areas

 If you wish to hone your diving skills, Padi certified instructors are on hand to help you explore the Guanaja reef

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas