Kryesore

Replikat për Platformën, Meta:Rama gënjen, s’është më lajm as për të huajt


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:08 - 22/05/20 |
el ida

Presidenti Ilir Meta ka reaguar, pasi Rama shkroi se nuk ka marrë asnjë platformë nga kreu i shtetit më 8 prill.

Sipas kreut të shtetit, Platforma për Integrimin Europian i është paraqitur Ambasadores së SHBA që më 8 prill 2020 dhe ky është fakt, ndërsa shtoi që Rama gënjen dhe ky nuk është më lajm as për të huajt.

“Që Platforma për Integrimin Europian (Non Paper) i është paraqitur Ambasadores së SHBA që më 8 prill 2020 është FAKT.
Që Rama GËNJEN nuk është më lajm as për të huajt.”, shkroi Meta në rrjete sociale./Opinion.al

Pas