InstaBIZ

Reperët sulmohen me armë zjarri, 10 të plagosurBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 06/01/23 |
Opi Nion

Ka ende shumë detaje për t’ sqaruar në ngjarjen e rëndë të ndodhur në mbrëmjen e djeshme në një restorant të njohur të Majemit, e frekuentuar nga VIP-at më të njohur amerikanë.

Sipas autoriteteve të policisë lokale, një zënkë e cilësuar si episodike ka shkaktuar një shkëmbim zjarri midis dy grupeve që ndodheshin në restorantin The Licking.

Një nga sukseset më të mëdha të reperit French Montana.

Njëri prej grupeve, sipas dëshmive ende të pakonfirmuara zyrtarisht, ishte i përbërë nga një grup artistesh dhe stafi i tyre, ku më të njohurit ishin reperët French Montana dhe Rob49.

Këto të fundit mësohet se po xhironin videon e tyre të fundit, ndërkohë që nuk dihet i sherrit masiv ku u plagosën 10 persona, njeri prej tyre ndodhet në gjendje të rëndë. Mes të plagosurve, sipas disa video të qarkulluara në rrjetet sociale, mund të jenë vetë artistët.

Frech Montana është një reper i njohur në të gjithë botën falë hiteve si Unforgettable.

Pas