Aktualitet

RENEA, kontrolle në ShkodërBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:12 - 31/10/22 |
Opi Nion

Forcat RENEA dhe ato të Ndërhyrjes së Shpejtë po zhvillojnë prej dy ditësh kontrolle në disa zona në Shkodër.

Klan News raporton se në qendër të operacioneve është goditja e grupeve kriminale të Shkodrës.

Sipas të dhënave deri më tani janë shoqëruar 3 persona për armëmbajtje pa leje. Ata janë dërguar në komisariat dhe po merren në pyetje.

Pas