InstaBIZ

Renato Mekolli hedh në kosh pjatën e konkurentes


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:38 - 20/10/18 |
el ida

Mbrëmjen e kaluar nisi programi më i ri “Hell’s Kitchen’, i moderuar nga shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli.

Të apasionuarit pas fushës së gastronomisë provuan veten dhe testuan aftësitë e tyre në kuzhinë. Mirëpo situata në studion e programit u tensionua shumë dhe Renato Mekolli ka hedhur në kosh pjatën e konkurentes dhe i ka qortuar ashpër ata. Madje njeri prej konkurentëve u largua pasi nuk duroi dot presionin në kuzhinë.

 

Pas