Kryesore

Reforma Zgjedhore/ Kryemadhi dhe Vasili i shkojnë Bashës në zyrë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:27 - 27/05/20 |
Opi Nion

Teksa kanë ngelur dhe katër ditë nga afati për përfundimin e Reformës Zgjedhore, Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi dhe nënkryetari i kësaj partie, Petrit Vasili kanë shkuar në zyrën e liderit të opozitës, Lulzim Basha.

Vasili është dhe anëtarë i Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore, ndërsa fokus të takimit do të jetë diskutimet për procesin e kësaj reforme.

Kujtojmë se, ditën e djeshme Basha zhvilloi takimin me ambasadoren e SHBA, Yuri Kim./ Opinion.al

Pas