Sport

Real Madrid ofertë të “çmendur” për Neymar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:08 - 10/08/19 |
Opi Nion

Jo vetëm në fushë por dhe në merkato Real Madrid dhe Barcelona jenë konkurrente të ashpra me njëra-tjetrën.

Dy skuadrat po luftojnë për të siguruar shërbimet e Neymar, për të cilin Reali ka përgatitur dhe një ofertë konkrete.

Lajmi është bërë i ditur nga gazetat botërore sportive, të cilat shkruajnë se “los blancos” është gati të paguajë Neymar 40 milion euro në sezon.

Shifër kjo e cila mund të bëjë që Neymar të mos pranojë kalimin te Barcelona./ Opinion.al E.Xh.

Pas