Aktualitet

Ramës i mungon Zaho në festë: U mërzit se votat në Vlorë i fitova unë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:39 - 27/04/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka mbajtur ditën e sotme fjalimin e fitores së zgjedhjeve të 25 prillit teksa ka falënderuar aty të gjithë pjesëtarët e familjes së tij për pjesëmarrjen dhe mbështetjen.

Ndër të tjera kryeministri tregoi se djali i tij i vogël nuk kishte ardhur sepse ishte i mërzitur që votat në Vlorë i fitoj Rama dhe jo Zaho.

‘Një falenderim për gjysmën time më të mirë, për Linda Ramën. Linda është guri që na mbledh. Zaho është i mërzitur pasi unë i mora të gjitha votat në Vlorë dhe ai nuk mori asnjë votë.’- tha Rama./Opinion.al

Pas