Kryesore

Rama uron ditëlindjen e PS, falenderon patronazhistët dhe Fatos NanonBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:16 - 12/06/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka uruar mëngjesin e sotëm ditëlindjen e PS.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Rama ka shprehur falenderim për ata që kanë kontribuar për partinë që nga patronazhistët deri tek themeluesi i saj ish-kryeministri, Fatos Nano.

“Mirëmëngjes dhe me urimin për ditëlindjen e Partisë Socialiste, të gjithë atyre që i kanë dhënë dje dhe i japin sot #PS, që nga patronazhisti më i thjeshtë, tek drejtuesit në territor e deri tek themeluesit e saj dhe lideri Fatos Nano, ju uroj të gjithëve ju një të diel të qetë”,-shkruan Rama.

Pas