Aktualitet

Rama-Topallit: Je bërë si banakiere fshati


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:32 - 22/10/15 |
b.f

TIRANË- Se Kryeministrit Edi Rama i pëlqen ta thumbojë nga pak me fjalë ish-kryetaren e Kuvendit, Jozefina Topalli kjo nuk është më lajm. Por epitetet që i vë janë gjithnjë të ndryshme. Sot për shembull preferoi ta quajë banakiere.

Teksa Rama fliste gjatë e gjerë në foltoren e Parlamentit deputetët demokratë mes tyre edhe Topalli reagonin nga salla. Nuk dihet cila ishte fjala e Topallit (pa mikrofon) që zemëroi Ramën, i cili iu drejtua: Pusho ti që je bë si banakiere fshati….je ulur pas atij banakut dhe flet…pusho se nuk je në kafen e fshatit tënd këtu.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas