Kryesore

Rama thumbon opozitën:Në kasolle ishe me partinë e Joridës, ja ku je me të Fridës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:34 - 22/04/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ishte sot në Lezhë, ku vizitoi një sipërmarrje artizanale të prodhimit të produkteve të qumështit.

Rama nuk e ka kaluar edhe këtë takim pa thumbuar opozitën.

Pronari i sipërmarrjes po i tregonte kryeministrit kasollen që nisi punën në 2008 dhe godinën aktuale.

Pjesë nga biseda:

Biznesmeni: Ajo kasollja aty është kur kemi filluar në 2008-ën. E kemi nis me 30 litra qumësht, më pas  u spostum dhe i thash babës që do bëjmë godinën e re.

Edi Rama: Aty është me partinë e Joridës. Këtu është me partinë e Fridës. Në rregull je.

Pas