Kryesore

Rama: Shpifja po u tregohet shqiptarëve nga humbësit politikë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:23 - 16/10/18 |
b.f

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për paketën e propozuar antishpifje. Në një status në twitter, kreu i ekzekutivit thotë se shpifjet po u mësohen shqiptarëve nga humbësit politik.

Rama: Imagjinoni për një moment sikur fëmijëve t’u mësonim se shpifjet, sharjet, hiletë e gënjeshtrat, janë mjete jo vetëm të lejueshme, po edhe të nevojshme për të mundur një kundërshtar! Sot këto mjete po u tregtohen përditë shqiptarëve nga humbësit politikë dhe kazanët mediatikë.

 

Pas