Aktualitet

Rama shpall fitoren: Sot në orën 18:00 në sheshin “Skënderbej”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:13 - 27/04/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për herë të parë pas daljes së rezultateve paraprake për zgjedhjet e 25 prillit.

Në një stratus në rrjetet sociale ai ka ftuar sot në Sheshin Skënderbej, atë që ai e ka quajtur si skuadra kampione e zgjedhjeve të 25 prillit e përbërë nga patronazhistë, koordinatorë, drejtues dhe deputetë.

Sot në 18.00, në Sheshin Skënderbej, skuadra kampione e patronazhistëve, koordinatorëve, drejtuesve, deputetëve dhe kush të dojë të na bashkohet për përqafimin e fitores”, shkruan Rama./Opinion.al

Pas